Jste připraveni na novou realitu? Aneb 3 skryté bloky…

galaxy-3528123_1920Každý z vás má svá přání a touhy. Každá vaše touha vznikla proto, aby byla naplněna. Přesto ne každá touha bude naplněna.

Proč tomu tak je a jaké skryté bloky možná máte?

Vesmír doručuje neustále v závislosti na tom, co vysíláte směrem ven. Zákon přitažlivosti funguje v každém okamžiku a za všech okolností, ať už o tom víte nebo ne. Nezačal fungovat až ve chvíli, kdy jste si přečetli knihu o zákonu přitažlivosti nebo vám někdo řekl, že si svůj vlastní život tvoříte sami. Život si tvoříte od chvíle, kdy jste se narodili. Až nyní jste si ale začali uvědomovat, jak svůj život tvoříte a že jej vůbec tvoříte.

Možná jste si přečetli knihu, zhlédli nějaké video na youtube, a tak se postupně vydáváte na cestu uvědomění. A ta cesta nemusí být vždycky snadná.

Pokud jste si již přečetli moji knihu Alfa bohyně, pak víte, že existuje mnohem více vesmírných zákonů, než je zákon přitažlivosti. Víte, jak poznáte, zda se zaměřujete na to, co chcete anebo se zaměřujete přesně na to, co nechcete a svým zaměřením a svými pocity tuto nechtěnou realitu oživujete. Začali jste meditovat a probouzíte v sobě sebelásku.

Možná jste si dokonce přečetli moji druhou tištěnou knihu Vaše nová realita a zjistili více o zákonu předpokladu, dozvěděli se o svobodné vůli a ovlivňování druhých. Společně jsme se také podívali do světa kvantové fyziky a paralelních realit.

Vaše fotky s novou knihou :-)

Vaše fotky s novou knihou 🙂

 

Abyste mohli přijímat, musíte se přijímání otevřít

Důležitou otázkou, kterou si musíte položit, aby do sebe všechny tyto informace krásně zapadly je, zda jste na novou realitu dostatečně připraveni a jste otevřeni přijímání.

Všechno je energie. Vesmír je energií, vy jste energií a všechny věci, materiální i nemateriální, jsou energií a reagují na energii. Vesmír nemůžete obelhat. Bude reagovat přesně na to, co vysíláte. Můžete říkat, že jste na své přání připraveni, afirmovat, vizualizovat, využívat spánku k rychlejší manifestaci, přesto se vaše přání nezhmotní. Vesmír pozná, jestli jste otevření své přání přijmout anebo jej podvědomě odmítáte.

Jestliže se věci nedějí, pak nejste na novou realitu připraveni, vaše energie je uzavřená a vaše přání nemůže přijít.

 

Jak poznáte, že jste uzavření?

Jestliže víte, co chcete, zaměřujete se na svou vysněnou realitu a děláte všechny ty kroky, které jsem popsala v nové knize Vaše nová realita (viz kapitola 8.2 Proces tvoření), jste odpoutaní, ale přesto se vaše přání neplní, pak je dost pravděpodobné, že se vnitřně sabotujete a nejste otevření, abyste své přání a novou realitu mohli přijmout. Sabotujete sami sebe.

Vaše fotky s novou knihou :-)

Vaše fotky s novou knihou 🙂

 

Co to znamená vnitřní sabotáž a odmítání svého přání?

To jednoduše znamená, že všechny vědomé kroky děláte správně, dokonce pracujete na přepisu svého podvědomí, kdy nastavujete všechna ta nová posilující přesvědčení, ale zároveň máte jeden z následujících bloků:

  1. Pocit nezasloužím si to získat
  2. Strach z neúspěchu
  3. Strach z úspěchu

Tyto tři bloky bývají skryté a často o nich člověk nemá ani tušení.

 

1. Nejsem dost dobrá/ý aneb nezasloužím si to

Pocit nejsem dost dobrá/ý, tedy nezasloužím si mít se dobře, nezasloužím si zažívat tuto krásnou realitu, bývá velmi častý. Vzniká v dětství, kdy jsme vycvičováni k tomu, že lásku a přijetí si musíme zasloužit.

„Nejsi hodná holčička, když se na mě takhle šklebíš.“

„Žádnou čokoládu, až se budeš chovat tak, jak se má.“

„Ty jsi ale hodná holčička, pojď si ke mně pro pusinku.“

„Šikovný chlapeček, tady máš bonbónek.“

Lidé mají v dospělosti pocit, že se musí hodně snažit, aby si zasloužili hezký spokojený život. Bohužel tím do celého Vesmíru vysílají pocit nedostatečnosti a Vesmír pak nemůže doručovat „větší přání“, reaguje na vaše nízké vibrace, které říkají „nejsem dost dobrá“ nebo „nejsem dost dobrý“.

 

2. Strach z neúspěchu 

Čím méně víry v sebe člověk má, tím větší má strach z neúspěchu. Tento strach si většinou uvědomujeme, ale není tomu tak vždycky.

Jsou to všechny ty myšlenky typu:

„Co když se mé přání nesplní.“

„Už je to několik týdnů a mé přání tady není.“

„Asi dělám něco špatně.“

Lidé se často podceňují, nejsou zvyklí chválit se, cítit se jako výjimeční a jedineční. Naopak se snaží nevyčnívat, moc si o sobě nemyslet. Když se jim nějaké přání splní, nevnímají jej jako svůj úspěch a příležitost k posílení sebe sama, ale spíš jako náhodu. „Stalo by se to tak jako tak.“, myslí si.

Nejenom, že tím zaručují, aby se jejich přání nesplnilo, ale také do celého Vesmíru vysílají své předpoklady „nevěřím, že bych uspěl/a“. Navíc jsou často připoutaní ke konečnému výsledku. Sledují, jestli se jejich přání plní. Nervózně zkoumají realitu druhých lidí, jestli se těm druhým daří lépe než jim. Tím předurčují svůj neúspěch. I kdyby bylo jejich přání za rohem, bude tam schované tak, aby jej neviděli a nemohli se ho dotknout. Jejich nevíra v sebe jako tvůrce své reality společně s přílišným připoutáním ke konečnému výsledku způsobí, že se jejich přání opravdu nesplní.

 

3. Co když se mé přání splní aneb strach z úspěchu

Možná vám to připadá jako nemožná varianta. Přesto je tento blok nejčastější. Lidé, kteří se svým životem a realitou pracují vědomě, tedy si vědomě tvoří svá přání, mají tento blok ve většině svých neuskutečněných přání.

Mnohdy o něm ale nevědí.

Zkuste se podívat na své největší přání a zamyslete se nad otázkou:

Co špatného by se mohlo stát ve chvíli, kdy se mé přání splní?

A teď to myslím vážně. Jděte dovnitř a podívejte se na ten nejhorší scénář vašeho splněného přání.

 

Přitahujete si konkrétní osobu, která vás již jednou opustila?

Možná máte strach z úspěchu, že se vrátí. Co když vás opět opustí a to ve chvíli, kdy se budete cítit šťastní a relaxovaní a budete to nejméně čekat?

Přijde vám to absurdní? Přesto je tolik z vás, kteří se právě toho bojí. I když si to možná neuvědomujete, návrat partnera blokujete, protože máte strach, že se sice vrátí, ale historie se bude opakovat a on zase odejde. Nebo co když se vám budou druzí posmívat, protože jste do jedné a té samé řeky vstoupili dvakrát?

A to se často děje i s novým partnerem. Lidé chtějí nového partnera, chtějí začít znovu. Když se ale někdo nový objeví, začnou sabotovat sami sebe, začnou se s tím druhým hádat o nesmyslech. Jejich vnitřní dramata související se špatnou zkušeností z minulých vztahů sabotují jejich nový harmonický vztah.

Jednak proto, že jejich špatné zkušenosti, které nebyly pročištěny s sebou nesou ty samé předpoklady. O předpokladech mluvím v knize Vaše nová realita (Kapitola 3 – Zákon předpokladu). Na toto téma jsem také natočila video na youtube. Přehrát si jej můžete TADY – Předpoklady tvoří vaši realitu >>

Vlastně předpokládají, že se historie bude opakovat. Nezměnili ani sebe a ani to, jak vidí vztahy. Nový vztah tedy nemůže dopadnout jinak, než ten starý vztah.

Zároveň se podvědomě snaží nový vztah „zničit“ proto, že mají strach z úspěchu. Bojí se, že by nový vztah mohl skutečně být harmonický. Důvod? Ten je pak u každého individuální. U někoho je to strach z neznáma, železná košile. Lidé jsou někdy zvyklí z domova, že vztahy prostě harmonické nejsou. Vyrůstali v disharmonické rodině, a tak si tu harmonickou ani představit nedokáží. Jiní zase trpí představou, že by vyčnívali z davu. Všichni kolem nich jsou tak nešťastní, vztahy v rodině nejsou harmonické. Jak by si mohli dovolit mít se dobře a zažívat krásný harmonický vztah, když jsou všichni kolem nich tolik nespokojení?! 🙂 Ach ta naše hluboko uložená přesvědčení.

 

Přitahujete si větší měsíční příjem nebo krásnou novou vilu?

Možná máte strach, že se vám to podaří. Bohatí lidé jsou přeci takoví sobci, kteří myslí jenom na sebe, jsou to ta prasata v žitě, které nikdo nemá rád. Co si o vás pomyslí rodiče, když se najednou budete mít dobře, když se oni celý život tolik dřeli. Skutečně chcete mít hodně peněz, aby se na vás druzí dívali skrz prsty?

Možná vám jsou některé z těchto vět o penězích povědomé. Je to proto, že jste je slýchávali v dětství. A protože jste je slyšeli často, staly se vašemi podvědomými přesvědčeními, která vám nyní brání v úspěchu v oblasti peněz a hojnosti. Máte strach, že si o vás někdo pomyslí špatné věci. Samozřejmě vaše vědomá mysl říká „chci peníze“, ale ta podvědomá není v souladu. A jak víte z knihy Vaše nová realita, dokud není vaše podvědomí v souladu s vědomím, vaše přání se nesplní.

Věřím, že jste někteří z vás právě objevili své skryté bloky a můžete tak začít pracovat na jejich odstranění.

V jednom z následujících videí se podíváme na to, jaké je řešení k jednotlivým výše uvedeným blokům. Pokud jste se našli, nezapomeňte se přihlásit k odběru mých videí na youtube.

Happy manifesting 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře