Manifestuj se mnou

Aneb Tvá přání se mění ve skutečnost

eBooky

Poznejte kroky úspěšných
a staťe se jedním z nich

Zjistěte, jaké kroky dělají ti nejúspěšnější lidé světa. Máte tak možnost stát se jedním z nich.

Být úspěšný a šťastný je snadnější, než jste si možná mysleli.


Rozchod jako nová příležitost
aneb Jak změnit okolnosti ve 30ti minutách denně?

Meditace

Spojte se se svým dvojčetem (dvojplamenem)

Co to vlastně znamená mít dvojče? Kdo je ta naše druhá polovina a proč dvojčata existují? Co je jejich přínosem? Máte i vy svoje vlastní dvojče?

Jak se se svým dvojčetem setkáte ve fyzickém světě? A co když jste ho již potkali a on před vámi nyní utíká? Chcete se naučit jednoduchou techniku čištění své energie, při které se napojíte na zdroj vesmírné energie?


Skupinový koučink


Přitáhněte si ideálního
partnera nebo partnerku

Už vás nebaví být sami? Je to zdlouhavé a vy máte pocit, že ne a ne najít toho pravého nebo tu pravou. Život utíká a vy ho chcete trávit s někým, s kým cítíte teplo domova a souznění? Tak si jednoduše přitáhněte partnera.

Individuální koučink

Potřebujete individuální
péči a přístup?

Pak právě pro vás je vhodný ndividuální koučink, který je velmi specifický a je založen na zákonu přitažlivosti. Jeho cílem je naučit Vás procesy a postupy, které zvýší Vaše vibrace a tím zrychlí proces manifestace. Mojí učitelkou je Christy Whitman, která je vynikající koučkou a lektorkou.

Další projekty

Změň svoji energii
a začni ŽÍT SVÉ SNY ještě dnes

Online program Bohyně lásky již přivítal první ženy, které se spojují se svojí Bohyní a mění svoji energii. Jsem nadšená z vašich reakcí a nemůžu se dočkat dalších žen, které se ze šedé myšky promění v krásnou ženu, která vysílá nádhernou pozitivní energii, doslova magnetickou energii.

Chceš se i Ty stát doslova magnetem na muže? Už Tě nebaví rozchody a neúspěch v lásce? Už Tě nebaví cítit se nedostatečná a nehodná lásky?

Koučinkový program

Transformujte jakýkoli vztah ♥

Každý vztah se dá změnit. Všichni tam venku jsou jen vaším odrazem. Neztrácejte čas a naučte se transformovat jakýkoli vztah.

LEDEN 2022