Rozchod jako nová příležitost

aneb Jak změnit okolnosti ve 30minutách denně?

NOVÝ eBook, který vás naučí využívat zákon přitažlivosti v oblasti lásky 

+ ZDARMA meditace Přetrhání energetických pout a meditace Setkání s mojí láskou

 

+ BONUSY 

 

O čem eBook je a co v něm můžete najít?

Napsala jsem pro vás zcela nový eBook, který vám doslova změní život. Zákon přitažlivosti existuje, ať jste o něm slyšeli nebo ne a působí v každé oblasti vašeho života.

Naučím vás, jak zákon přitažlivosti využívat ve svůj prospěch a jak si z něho vytvořit kamaráda na celý život. Tímto zákonem to ale nekončí, a tak si povíme o dalších vesmírných zákonech jako je zákon zrcadlení a nebo zákony vztahů.

Váš přítel nebo přítelkyně odešli a vy se bez nich trápíte. Bohužel nevíte, jak fungují energie a jak snadné je celou situaci otočit a přitáhnout si ho/jí zpět

V eBooku se dozvíte o energiích, které vysíláme a které ovlivňují náš život. Dozvíte se, jak vesmírné zákony použít v oblastech lásky. Naučíte se, jak vysílat energii, která ho/jí k Vám přitáhne zpět snadno a rychle.

Pochopíte, jak je to se svobodnou vůlí a ovlivňováním druhých. Naučíte se brát si zpět svoji vlastní energii a sílu.

 

Na okolnostech nezáleží.

 

Záleží jen na stavu vaší mysli!

KDYŽ VÍTE, JAK NA TO, je to snadné!
Stačí 30min denně a okolnosti se změní.

Zažil/a jste něco podobného?

 • Odešli od vás! Váš partner nebo partnerka už s vámi nechtějí být a vy ani netušíte, co se přesně stalo.
 • Tolik vám chybí a chtěli byste je zpátky?
 • Probudíte v sobě svoji magnetičnost.
 • Využijete své vlastní mysli k tomu, aby se vrátil/a.
 • Vysvětlím vám, jak je to se svobodnou vůlí.
 • Dokázali jste, aby odešli. Dokážete, aby se vrátili.
 • Využijete síly odpuštění, aby se celá situace změnila.
 • Naučíte se vzít si zpět svoji energii a vrátíte se tak do své síly.
 • Váš stav mysli je to jediné, na čem záleží!

eBook je vhodný právě pro Vás, pokud...

 • vás opustil přítel a vy se cítíte sama,
 • si myslíte, že šťastný partnerský vztah je jen pro vyvolené,
 • cítíte úbytek energie a síly,
 • si myslíte, že život se nám děje náhodou a někdo má štěstí a jiný smůlu,
 • věříte na osud, který se nedá změnit,
 • chcete změnit svůj život k lepšímu,
 • nebojíte se neznáma a jste ochotni přivítat ve svém životě změnu,
 • patříte mezi osamělé duše, které si myslí, že si lásku nezaslouží,
 • si myslíte, že jste lásku svého života ztratili navždy a neexistuje šance, aby se k vám vrátil/a zpět.

Návrat partnera Success story:

Ať už vás přítel nebo přítelkyně opustili v poslední době nebo před časem, ať už si myslíte, že je všechno ztracené nebo že nemůžete ovlivnit vůli druhého, tento eBook změní váš pohled na danou situaci. O svobodné vůli jsem se navíc v eBooku rozepsala.

Vše se dá změnit, když jen víme, jak na to a věříme, že si svého partnera nebo partnerku zasloužíme.

Váš úspěch nezávisí na něm (ní), ale na vás a vaší vnitřní změně. Nedovolte okolnostem, aby vás převálcovaly a udávaly směr vašeho života. Změňte svůj vnitřní svět a změní se ten vnější se všemi nynějšími okolnostmi.

Pokud zákon přitažlivosti neznáte, pak o hodně přicházíte a v eBooku se dozvíte, jakým skvělým pomocníkem pro vás může být. Dozvíte se také, jaké jsou časté chyby v používání zákona přitažlivosti při manifestaci lásky.

A pokud zákon přitažlivosti znáte, možná vás překvapí, že je možné přitáhnout si konkrétní osobu. Někteří to považují za nemožné a jiní za omezování osobní svobody druhého.

Vy ale jiným neberete nebo nijak neomezujete osobní svobodu. Jak je tedy možné přitáhnout si určitou osobu, aniž byste ji omezovali?

To a mnohé další se dozvíte v eBooku Rozchod jako nová příležitost aneb Jak změnit okolnosti ve 30ti minutách denně?

Navíc jsem Vám k eBooku přibalila několik hodnotných bonusů, včetně předchozího eBooku Jak svého expřítele přitáhnout zpět do 30ti dní! a dvou meditací, které jsou samostatně neprodejné.  Najdete zde také další dva bonusy v podobě kratších eBooků.

eBook má 80 stran plných informací, jak do svého života vpustit lásku a to hravým a zcela jednoduchým způsobem.

Jaké další bonusy ZCELA ZDARMA ode mne dostáváte se dozvíte níže.

BONUSY ZDARMA, aneb co dostanete navíc?

eBook Jak svého (svoji) ex přitáhnout zpět do 30ti dnů!

Poznejte, jak fungují energie ve vztazích a proč od Vás odešel/odešla? Nezáleží na tom, jaká byla výmluva rozchodu, to co ho od Vás odpudilo byla Vaše energie. Máte v sobě sílu odpudit ho, ale také máte v sobě magnet, který ho dokáže vrátit zpět. Musíte ale vědět, jak nastavit své podvědomí na úspěch. Tu práci za Vás nikdo neudělá. Když to ale dokážete, pak si nejenom přitáhnete milovanou osobu zpět, ale také a hlavně změníte celý svůj dosavadní život.

Hodnota eBooku je 990Kč. Samostatně neprodejné.

 

 

Přetrhání energetických pout

Tato meditace Vám pomůže vzít si zpět to, co Vám patří, svoji energii a sílu. Rozchod Vás může velmi oslabit a dokonce můžete pociťovat fyzickou bolest v oblasti břicha, srdce, krku nebo hlavy nebo kdekoli jinde. Tudy nejspíš odchází energie k tomu druhému. Ten se naopak cítí silnější a sebevědomější.

Nedovolte své energii, aby odcházela pryč, vezměte si ji zpět a pociťte znovunabyté sebevědomí a vnitřní sílu.

Hodnota této meditace je 490Kč. Samostatně neprodejné.

 

 

Setkání s mojí láskou

V meditaci Setkání s mojí láskou se nejprve posílíte díky pozitivním afirmacím a poté se setkáte se svojí láskou, abyste pocítili její náruč a vysílali lásku směrem k vámi vyvolenému člověku. Zapojíte všechny vjemy, abyste tak vytvořili co nejreálnější obraz. Vaše podvědomí nedokáže rozlišit mezi smyšleným obrazem a realitou, tak jak nazýváme to, co vidíme. Podvědomí přijímá ty obrazy, které mu dáte, aby pak vytvořilo přesný obraz těchto vnitřních obrazů.  

Vysílejte do Vesmíru vibrace spojení se svojí láskou a dostanete je zpět v podobě milujícího vztahu.

Hodnota této meditace je 490Kč. Samostatně neprodejné.

Přehrajte si ukázku meditace

Minutový recept na radost

eBook „Minutový recept na radost“ Vám ukáže metodu, pomocí níž se dokážete osvobodit od negativních emocí. Hodnota tohoto eBooku je 245 Kč.

30denní podrobný plán

30 dní se někdy může zdát jako dlouhá doba, když člověk nemá přesný plán, jak zaměstnat svoji mysl tak, aby dosáhl úspěchu. Proto jsem pro Vás připravila pracovní sešit, který Vám dá podrobný návod, jak postupovat následujících 30 dnů, aby se k Vám Vaše láska vrátila co nejdříve.

 

Pokud si nejste jistí, zda je tento eBook pro vás, pak jej NEKUPUJTE.

Ano, čtete správně. Radím vám, abyste si dobře rozmysleli, co vlastně chcete.

Ne každý je otevřený novým způsobům myšlení a jsou lidé, kteří se bojí podívat se dovnitř svého nitra.
Nebudu vám lhát, ten pohled dovnitř někdy hodně bolí. Jestliže máte strach, že to NEFUNGUJE, pak tento eBook ani meditace prostě nejsou pro vás. Vždycky si přitáhnete jen to, co v životě právě teď potřebujete.
 
Možná se divíte, proč vám radím nekupovat. Odpověď je snadná. Protože mi někdy lidé ihned po zakoupení píší: "A funguje to? Já mám strach, že to nebude fungovat." eBook ještě neotevřeli, nezačali dělat cvičení, která jim doporučuji, ale už se bojí, že něco nebude fungovat.

Neúspěch je pak zcela zaručen. Když si pořídíte piano, také to neznamená, že se ráno probudíte a zahrajete skladbu od Mozarta. Nebojíte, se že se na piano nenaučíte hrát, ale jdete a cvičíte. Tak proč kupovat eBook, když už se dopředu bojíte, že to nefunguje?
 
Buď do toho jdete a chcete na sobě pracovat a nebo se budete dál bát. Ta volba je jen a jen na Vás.

 

 Reference 

Jak tyto reference ověřujeme ZDE

Naučte se život žít a ne jen přežívat. Žijeme ve světě neomezených možností, tak proč svá srdce neotevřít lásce? Všichni si ji zaslouží, a co víc všichni ji mít mohou!

Pro objednávku eBooku stiskněte tlačítko „chci koupit eBook“ a vyplňte objednávkový formulář na následující stránce. eBook společně s meditacemi a dalšími bonusy si můžete stáhnout v členské sekci. Přístupy Vám přijdou do emailu hned jak se částka připíše na náš účet.