30denní VÝZVA 2024

Nečekejte, začněte HNED TEĎ a zařaďte se mezi ty, kterým se prostě daří!

Přivítejte ve svém životě ÚSPĚCH!

Začněte rok 2024 správně a buďte úspěšní!

+ BONUSOVÁ MEDITACE ZDARMA Váš nejúspěšnější rok 2024

Vstoupit můžete ještě:

KURZ začíná  1.5.2024!

 • Jak by se vám líbilo, uskutečnit své sny tak, jak to dělají úspěšní lidé?
 • Jaké by to bylo nebýt na té cestě sám/sama?
 • Jak byste se cítili, kdybyste věděli, že vás každý den na vaší cestě někdo podpoří a pomůže vám udělat další krok?
 • A co kdybych vám řekla, že všechny vaše sny se mohou brzy stát vaší realitou? Jen prostě musíte vědět, jak na to a hlavně VYTRVAT.
 • Patříte mezi lidi, kteří chtějí začít měnit svůj život, ale po pár dnech se vracejí do svých zajetých kolejí a změna se nekoná?

 

Pak jste to právě vy, pro koho je tento program.

Jednoho dne jsem si říkala, jak pomoci lidem, kteří jsou šikovní, většinu věcí zvládnou s přehledem sami a chtějí na sobě pracovat, ale přesto jim chybí vytrvalost?

A pak mě to napadlo!

30denní výzva

E-mailový koučink nejenom pro začátečníky, ale i pro pokročilé!

Bohatství a úspěch nejsou jen pro vyvolené, ale jsou pro vytrvalé. Bohatství a úspěch jsou stavem mysli, který se dá správným tréninkem vypilovat.

Být úspěšný/úspěšná je jen o tom ROZHODNOUT SE  VYTRVAT. No a samozřejmě mít ten správný plán.

 1. ROZHODNUTÍ – to je váš úkol, s tím vám nepomůžu. Rozhodnout se můžete jen vy sami!
 2. VYTRVALOST – s tím vám pomohu já a můj e-mailový koučink 30denní výzva.
 3. PLÁN ÚSPĚCHU – ten najdete krok za krokem a den po dni ve své e-mailové schránce. 

Pro koho je tento koučink

E-mailový/online koučink je pro vnitřně silné jedince, kteří:

 1. Jsou ochotní přijmout za svůj život plnou zodpovědnost! - vědí, že síla změnit svůj život leží jen v jejich vlastních rukách.
 2. Chtějí v životě uspět - ale potřebují podporu a vedení, aby se jim za úspěchem šlo snadněji.
 3. Vědí, co chtějí – ale potřebují popostrčit.
 4. Nevědí, co přesně chtějí - a potřebují si ujasnit své cíle. 
 5. Cítí, že jejich úspěch je na dosah - ale chybí jim vytrvalost. 
 6. Chtějí ve svém životě zažívat více legrace a naučit se něco nového.

Co vás čeká:

 • PLÁN ÚSPĚCHU
  Společně nastavíme plán, se kterým musíte uspět, i kdybyste nechtěli.
 • KAŽDÝ DEN NOVÝ E-MAIL
  Každý den nový e-mail s instrukcemi nebo videem s přesným návodem, co dělat.
 • CVIČENÍ Z INDIVIDUÁLNÍHO KOUČINKU
  Zajímavá cvičení, která využívám při individuálním koučinku i ve svém životě a která FUNGUJÍ!!!
 • ZÁBAVA
  Spousta zábavy a legrace.
 • NOVÝ ŽIVOT
  Aby se ve vašem životě něco změnilo, musíte se změnit vy. Společně změníme vaše návyky a váš život začne odrážet vaši vnitřní změnu.

 

Přijměte moji výzvu! 

 

 

Zkušenosti klientů, kteří výzvu absolvovali:

Dobrý den, paní Evo, blíží se konec mé 30denní výzvy a chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za práci, kterou děláte. Sleduji Vás druhým rokem a jsem Vaší prací naprosto nadšená! Obě Vaše knihy jsem přečetla jedním dechem, a to hned několikrát. Sleduji Vaše videa a někdy si říkám, že mi snad čtete myšlenky. Je to až neuvěřitelné, že odpovídáte na otázky, na které já hledám odpověď. Do Vaši 30denní výzvy jsem se přihlásila, protože jsem si chtěla ujasnit některé věci v životě a rychleji se posunout tam, kde chci být, tedy ve své nové realitě. Už během prvního týdne jsem cítila, jak se vše mění a posouvá kupředu. Vyplavily se moje obavy, strachy, předsudky a moje přání jsou tak na dosah. Vaši 30denní výzvu můžu všem vřele doporučit! Kristýna
Kristýna Kratochvílová, email z června 2021
Milá Evo, přikládám úkol z 30denní výzvy. Díky tomuto hravému úkolu už neodložím poděkování za to, jak moc jste mi pomohla. Stále jsem hledala vhodná slova, jak vyjádřit, co jste pro mě udělala a stále děláte. Ale slova nebudou nikdy dokonalá, je tu pocit, že jsem našla někoho, kdo mi otevřel oči (už bylo na čase...). Našla jsem Vás "náhodou" 1. března 2021. A od té doby pomalu a postupně skládám malé kousíčky k sobě. Bylo pro mě tak těžké přiznat si a uvědomit, co jsem si způsobila. Jako bych byla předlohou pro některá Vaše videa. Přečetla jsem Vaše blogy, poslouchám Vaše videa, některé jsem si pustila opakovaně (mockrát), program "Bohyně lásky" pro mě otevřel meditace. Vaši knihu o nové realitě čtu ne poprvé. A postupně se začínají dít malé zázraky, moje energie je jiná, je mi dobře, dostávám reakce od lidí blízkých, známých i cizích. Od poloviny května pracuji s Deníkem úspěchů, to je naprostá bomba, jinak to napsat nejde. Je to asi proto, že jsem k němu došla postupně a nebylo to v minulých měsících pro mě jednoduché. No a 30denní výzva, těším se na každý další den s výzvou, vše do sebe zapadlo a žiju lehce a jsem na cestě ke splnění mých přání. Evo, díky. Přeji Vám zdraví, štěstí, inspiraci. Těším se na Vaši další knihu, kterou píšete.
Jitka, email z června 2021

 

Změna nepřijde sama!

Změna nepřijde sama a musíte jí pomoci. Vím, jak je to těžké. Po pár dnech se člověku už nechce, jenže našemu mozku to trvá celých 30 dní, než přijme nový zvyk. A proto společně změníme vaše návyky. Úspěch, štěstí a bohatství je možné naprogramovat. Naše podvědomí není nic víc než program, který jede 30, 40 i 50 let na to samé.

Je čas jej nastavit na nový podporující program, který vám do života přinese ZMĚNU.

Co vás každý týden čeká?

První týden se zaměříme na tvorbu, bude to taková příprava. Přípravu často lidé podceňují, a pak jen s hrůzou sledují, jak se jejich domek hroutí k zemi. Když nemáte pevné základy, pak váš dům stát nebude, určitě ne dlouhodobě.
Nažhavíme vaše buňky, které tolik lační po radosti, štěstí a zábavě.
 
 • Bude to lehké? NE.
 • Zapotíte se? ANO.
 • Bude to hravé? ANO.
 • Budete se hodně učit? ANO.
 • Zažijete AHA momenty? ANO.
 • Povedu vás? JASNĚ ŽE ANO!

Ve druhém týdnu začneme připravovat půdu, budeme čistit a rozpouštět, abychom ve třetím týdnu mohli sázet a začít okopávat. Lidé mají ve zvyku sázet svá přání do nepřipravené půdy a pak se diví, že se motají v kruhu a jejich přání se nedostavují. No a ve čtvrtém týdnu nás čeká zlaté finále :-).

Během 30 dní tak nastartujete svůj život k nepoznání a tento rok se tak stane tím nejlepším rokem, který jste dosud zažili.

To vám slibuji. 🙂

Jaká bude cena?

Když jsem se rozhodovala o tomto koučinku, přemýšlela jsem, jak to udělat, aby moje práce byla dostupná opravdu všem. Pro mnoho lidí je práce se mnou během individuálního koučinku cenově nedosažitelná. Jiní mají prostě jiné preference.

 
Protože jsem do kurzu dala hodně své energie, zahrnula jsem mnoho cvičení, které učím jen během osobní spolupráce, cenu 30denního koučinku jsem stanovila na 2 600 Kč včetně DPH.  
 
+ BONUSOVÁ MEDITACE  Váš nejúspěšnější rok 2024 (v hodnotě 450Kč + 21%DPH) ZCELA ZDARMA!
 
Je to částka, která je dosažitelná pro všechny. Dnes všichni mají mobilní telefon, průměrná měsíční cena běžného tarifu je 500 Kč, často máme volné minuty a často zcela zbytečně.
 
Kdybych dala kurz za 500 Kč, pak bych si nevážila sama sebe a své práce, ale ze zkušenosti vím, že ani lidé, kteří by do kurzu vstoupili, by si nevážili mé práce. A hlavně by ve finále v půlce kurz přerušili, protože nemají čas anebo chuť. Chci, aby byl kurz dostupný všem, ale jen těm, kteří jsou ochotní dát do něj energii a vytrvat. A proto věřím, že ti správní lidé, pro které je kurz určen, si cestu do něj najdou.
Nemáte 2 500Kč? Zkuste zapřemýšlet, co si běžně za tuto částku pořizujete a co můžete tento měsíc vypustit a tedy ušetřit. Vždy je to totiž o preferencích.
 
 • Masáž zad v Praze a okolí 1.200-2.500 Kč
 • Mobilní tarif za jeden měsíc 500-1.500 Kč
 • Kadeřnice pro dámy 900-2.000 Kč
 • Večeře pro dva v běžné restauraci 800 Kč

 

Přijměte moji výzvu a změňte svůj život k nepoznání

KURZ začíná  1.5.2024!

Vstoupit můžete ještě:

Nečekejte na nic a vykročte svému novému životu naproti hned teď.

 

TAK, JAK TO DĚLAJÍ ÚSPĚŠNÍ.

BUĎTE  JEDNÍM Z NICH.

 

+ BONUSOVÁ MEDITACE ZDARMA Váš nejúspěšnější rok 2024

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@evapaclikova.com. Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.