Vaše nová realita

aneb Jak se přesunout do paralelní reality

Kniha, která rozšíří vaše vědomí

Vše, po čem toužíte, již existuje v některé z paralelních realit.

Naučte se přesouvat do reality, ve které je Vaše přání již skutečností.

CHCI VĚDĚT VÍC!
 • Přečetli jste mnoho knih o zákonu přitažlivosti, ale stále nevíte, jak si vytvářet vlastní svět?
 • Netušíte, co děláte špatně a proč se Vám stále nedaří?
 • Chcete se naučit, jak si vytvářet vlastní realitu?
 • Netušíte, jaké je to tajemství úspěchu ve vytváření nové reality?

Mám pro vás řešení!

Napsala jsem knihu, která Vás provede celým procesem vytváření vlastní reality. 

Vezměte svůj život pevně do svých rukou a začněte si vědomě vytvářet tu realitu, která se Vám líbí. Nikdo jiný není zodpovědný za to, co se ve Vašem životě děje. Dokud se budete dívat tam ven a ukazovat na druhé, nic se nezmění.
Zůstanete obětí, které je ubližováno.

Vše, co potřebujete ke šťastnému plnohodnotnému životu je již ve Vás.

Stačí, když v sobě probudíte sílu Boha uvnitř sebe samých a Váš život se zásadně změní. Nebudete již obětí okolností, ale tvůrcem své vlastní reality.

Získáte tak obrovskou sílu, kterou Vám již nikdo nikdy nevezme. Probuďte v sobě Boha/Bohyni a začněte si vytvářet svůj vlastní svět.

Vaše vysněná realita existuje již nyní.

 

 

Kam se zaměříte, tam budete směřovat.

Celý svět se spojí a okolnosti změní, když se přesunete do svého přání. Vesmír je místo plné hojnosti a lásky. Je energií, která Vás vždy podrží, když jí ukážete, co přesně chcete.

Nemůžete očekávat, že Vám kdokoli pomůže, když sami nevíte, co přesně chcete. Vesmír není vědma, je to ale ten nejlepší přítel, kterého kdy můžete mít. Vždy bude stát při Vás. Stačí, když mu díky své vlastní mysli ukážete své nejtajnější touhy. Touha je tím motorem, který Vás motivuje ke změně. Bez touhy nehnete ani prstem. A jestliže Vy nehnete prstem, Vesmír bude opět kopírovat Vaše chování, ani tato energie pak prstem nehne.

To je fér, nemyslíte?!

Kniha Vaše nová realita je pro každého,
kdo je připravený jít svojí vlastní cestou.

Vy jste tím tvůrcem Vašich okolností. Na okolnostech nezáleží. Jediné, na čem skutečně záleží, je Váš vnitřní svět, svět myšlenek a pocitů. Změňte to, co se děje uvnitř Vás a Vaše okolnosti se zákonitě změní.

Je nepodstatné, kde se nyní nacházíte. Musíte vědět, kam směřujete, co chcete, a pak se na svůj cíl správně zaměřit. Jak toho dosáhnout se dočtete v této knize. 

Vaše nová realita čeká, až se rozhodnete otevřít novým možnostech.

Co se z knihy Vaše nová realita dozvíte?

 • Vysvětlím Vám Zákon předpokladu.
 • Jak se přemístíte do preferované paralelní reality.
 • Co musíte udělat, abyste byli v souladu se svým přáním.
 • Jak a proč ovlivňovat druhé, abyste žili šťastný a spokojený život.
 • Proč vůbec nezáleží na Vašich současných okolnostech.
 • Svá tvrzení podložím výzkumy kvantové fyziky.
 • Krok za krokem Vás provedu celým procesem tvoření tak, abyste si vytvořili cokoli budete chtít.

10 kapitol, které rozšíří Vaše vědomí:

 • Kdo je Neville Goddard
  KAPITOLA 1
 • Zákon přitažlivosti a tvoření reality
  KAPITOLA 2
 • Zákon předpokladu
  KAPITOLA 3 + inspirativní příběh Jak se vyvázat ze závazku a přemístit do zcela jiného místa
 • Přemisťujeme se do preferované reality
  KAPITOLA 4 + inspirativní příběh Jak pomoci blízkému v těžké životní situaci
 • Přesuňte se na konec
  KAPITOLA 5 + inspirativní příběh Jak rychle pronajmout svůj byt
 • Tvořivá síla sebemluvy
  KAPITOLA 6 + inspirativní příběh Jak změnit to, co si o Vás myslí jiní lidé
 • Svobodná vůle a ovlivňování druhých lidí
  KAPITOLA 7 + inspirativní příběh Jak ovlivnit druhého člověka
 • Vědomé tvoření reality
  KAPITOLA 8 + inspirativní příběh Jak se rozvést, když ten druhý nechce o rozvodu ani slyšet
 • Jak přepsat podvědomí a nastavit jej na novou realitu
  KAPITOLA 9 + inspirativní příběh Jak se vdát za konkrétního člověka, který o Vás nejeví zájem
 • Paralelní reality a kvantová fyzika
  KAPITOLA 10 + inspirativní příběh Jak uzdravit vztah, když o Vás ten druhý nechce ani slyšet

Co říkají ti, kteří již knihu četli?

Jak tyto reference ověřujeme ZDE

Opravdu musím naprosto upřímně říct, že je to bomba, naprosto úžasné a já jsem, no, nadšená je slabý výraz (tedy ne, že bych čekala něco jiného). V té knize jste naprosto dokonale popsala to, k čemu jsem já sama za ty poslední roky dospěla a co jsem na vlastní kůži pocítila. Přijde mi skvělé, jak se kniha postupně rozvíjí – začne to tak jako nenápadně (popravdě já jsme u prvních kapitol měla i tendenci být trošku zklamaná), pak se to trošku rozvine a nakonec přijdou ty největší grády!! Svým způsobem i trošku v závěru popřede něco, o čem jste mluvila v prostředku (mám na mysli ovlivňování druhých vs. druzí neexistují), ale prostě to dává tak dokonalý smysl. Vlastně když se nad tím zamyslím, mám pocit, že kniha trochu kopíruje cestu probouzejícího se člověka – od „to je super, tady se říká, že můžu mít to, co chci, pojďme přijít na to, jestli je to pravda a jak to funguje a vyzkoušet to" – takové té počáteční nejistoty - přes „hele, ono se něco opravdu děje – jak je to možný? Po „BUM, jediný možný vystětlení je, že nikdo jiný než já neexistuje a vše je jen odrazem mého vědomí". Aspoň takhle to vnímám já. Což dává každému čtenáři možnost zastavit se v jakékoliv části knihy, pokud se mu bude chtít, případně nechat knihu pomoct mu posunout se zase o krok dál. Co jsem tím chtěla říct je asi to, že podle mě svět takovouto knihu potřebuje a opravdu na trhu chybí. Je tam stručně a jasně řečeno úplně všechno důležité a zásadní. Proto mi přijde skoro škoda, že je kniha napsaná v jazyce, kterým mluví jen pár milionů lidí na světě – čímž vůbec neříkám, že byste jí měla překládat do angličtiny – ale kdo ví, třeba jednou? 😊
Martina Chrudinová., PrahaBiochemička
Za mě je kniha úžasná!!! Pro ty, kteří jsou zběhlejší v tomto tématu, bude kniha obrovským přínosem, tak jako pro mě. Souhlasím s tím, že kniha je pro čtenáře, kteří již mají nějaké zkušenosti s LOA, podle mě teda větší zkušenosti, protože asi před nějakou dobou by se mi kniha četla hůře, nebo bych ji hůře chápala. Ale tím nemyslím, že je špatně napsaná, ale Nevillovo učení je opravdu pro zkušenější. Některé jeho výroky jsem i já musela číst vícekrát, než mi začaly dávat smysl a pochopila je. Rozhodně mě ale kniha velmi zaujala, četla jsem s nadšením a posunula i moje vědomosti dál. Upřímně, velmi se mi líbí, jak je kniha napsána. Troufnu si říci, že jste jako jedna z mála (a že jsem toho četla) sepsala podstatu toho, jak to funguje, velmi přesně. Teším se už nyní na vázanou formu a přeji Vám, aby vše okolo vydání šlo hladce a kniha se líbila jako mě 🙂
Mgr. Irena J.
Knížku jsem přečetla jedním dechem a určitě si ji v brzké době přečtu minimálně ještě jednou znovu. Nebyla to první kniha o zákonu přitažlivosti, která se mi dostala do ruky, ale určitě to byla kniha, která mě v této oblasti nejvíce namotivovala a posunula. Eva má nadání nejen srozumitelně vysvětlovat a odkrývat souvislosti, ale především dodat odvahu a pocit, že je možné dokázat cokoliv, čemu každý z nás sám uvěří. To je ohromně povzbuzující. Čtenář se dozvídá nejen to, jaké kroky má prakticky podnikat, ale také čeho se má vyvarovat, což pokládám za velmi hodnotné, neboť jsem tam rozeznala dost vlastních chyb. Z praktického hlediska mě nejvíc zaujala kapitola o využití spánku, moc se mi líbily ale i teoretické části z oblasti kvantové fyziky. Třešinkou na dortu jsou pak skutečné příběhy ze životů konkrétních lidí.
Lucie G.

Pokud máte pocit, že je tato kniha přesně to, co jste hledali, pak neváhejte a klikněte na objednat. Buďte mezi čtenáři, kteří se chtějí snadno a lehce přesouvat do nové reality.

Kniha Vaše nová realita

+ HYPNÓZA ke knize!

 • Knihu nyní pořídíte za 464,- Kč + poštovné a balné.
 • Navíc ke knize můžete zakoupit i hypnózu Naladění na čtvrtou dimenzi a přesun do nové paralelní reality.
 • Tato hypnóza Vás povede do nové paralelní reality, kde je Vaše přání již součástí Vašeho života.
 • Hypnózu ke knize pořídíte za 555,-Kč.
 • Hudbu k hypnóze složil Christopher Lloyd Clarke. Skladba se jmenuje Adrift.

Stáhněte si ukázku z knihy 

Stále ještě nevíte, zda si knihu koupit? Právě proto jsem vytvořila krátké PDF. Stáhněte si ukázku ZDARMA a podívejte se, jak kniha vypadá zevnitř.

.

Pokud chcete posílat i další zajímavé informace a tipy, jak prožívat šťastný a úspěšný život, potvrďte svůj souhlas se zasíláním na Váš e-mail v následujícím emailu, který Vám zašleme. Já, Ing. Eva Paclíková  i společnost Success Coaching s.r.o. Vám rádi budeme informace párkrát do měsíce posílat. Zasílání mailů můžete kdykoli zrušit. Váš e-mail budeme opečovávat podle pravidel ochrany osobních údajů >>  

Hypnóza s knihou!

Možná nechcete čekat, až obdržíte balíček s knihou a chcete se do nové paralelní reality přesouvat již teď. Právě proto vznikla jedinečná hypnóza Nalaďte se na čtvrtou dimenzi a přesuňte se do paralelní reality. Tato hypnóza Vám pomůže začít se nalaďovat na dimenzi, ve které je snadné tvořit si svůj svět. Přesun do paralelní reality pak bude mnnohem snazší.

Proč hypnóza? V hypnóze jste hlouběji a Vaše podvědomí je krásně otevřené novým sugescím. Jak se dozvíte v knize, Vaše podvědomí i vědomí musejí být v souladu, abyste se mohli přesunout do paralelní reality, kde již své přání zažíváte.

Hypnózou Vás bude provázet můj hlas a také nádherná hudba, kterou složil Christopher Lloyd Clarke. Skladba se jmenuje Adrift.

Přehrajte si krátkou ukázku hypnózy ↓

Možná Vás napadají otázky...

Kdy se můžu na novou knihu těšit?

Knihu obdržíte do dvou pracovních týdnů od úhrady. Najdete ji ve své poštovní schránce. V tyto dny může mít pošta i delší dodací lhůtu. Prosíme Vás proto o trpělivost.

Nemám možnost platit převodem z bankovního účtu. Mohu zaplatit složenkou?

Samozřejmě. Ne každý má online bankovnictví nebo platební kartu. Stačí vyplnit objednávku, do emailu Vám přijde zálohová faktura, na které najdete číslo bankovního účtu, kód banky a variabilní symbol Vaší objednávky. Na poště vyplníte složenku a ujistíte se, že jste vyplnili i variabilní symbol (VS), aby se Vaše platba spárovala s objednávkou. Pro email s fakturou, prosím, zkontrolujte i spam a složku hromadné. Někdy se zde zatoulají a byla by škoda o tuto výjimečnou nabídku přijít.

Mohu si knihu objednat, i když jsem ze Slovenska, bydlím v jiné zemi EU či dokonce světa?

Knihy zasíláme po celé Evropské Unii. Bohužel do Velké Británie ani ostatních částí světa knihy nezasíláme. V případě objednávky mimo ČR, je částka za poštovné a balné ve výši 5 EUR. Nezapomeňte vyplnit přesně svoji adresu, aby se kniha někam nezatoulala.

Proč bych si měl/a objednat knihu i s hypnózou?

Není to podmínka, je to Vaše volba. Hypnózui jsem vytvořila tak, abyste se snadněji přesunuli do paralelní reality, kde je Vaše přání již součástí Vašeho života. Vaše podvědomí řídí Váš život. Dokud nezměníte obrazy, které jsou v něm uloženy, Vaše realita se nemůže změnit. Vy hypnóze pročistíme Vaše bloky a limity, abyste se pak snadno přesunuli do světa neomezených možností, kde již své přánízažíváte. Hypnóza je samostatně neprodejná a podobnou nabídku již nebudete moci získat.