Program Harmonizace čaker

Pusťte si video a zjistěte, co můžete získat 🙂

Co jsou to čakry?

postavaČakry jsou energetická centra, která se nacházejí v naší auře.

Každý člověk je obklopen elektromagnetickým polem, kterému říkáme aura. Toto pole je energie kolem našeho těla.

Je možné ji ovlivnit a měnit. Ať už se ve vašem životě děje cokoli, vy máte sílu a moc vše změnit a to tady a teď. Nic není vytesáno do kamene. Váš osud leží ve vašich rukách. 

Ať už každý měsíc zápasíte s penězi, abyste vydrželi do další výplaty, nebo si nerozumíte se svým partnerem, vaše sexualita a kreativita jsou na bodě mrazu nebo chcete zhubnout a stále se vám to nedaří. 

V programu Harmonizace čaker najdete řešení pro všechny tyto problémy a mnohem víc.

 

Jak čakry ovlivňují náš život?

Každá z vašich čaker je velmi specifická a má na starosti určitou oblast vašeho života, souvisí s ní určité části vašeho těla, na které má vliv. Možná zažíváte pocity nedostatku v některé oblasti svého života. Nebo vaše zdraví není takové, jaké byste si ho představovali.

Zažíváte-li ve svém životě těžké období, ať už se jedná o vaše vztahy, vaše zdraví, nedostatek peněz, limitující a omezující bloky v jakékoli oblasti vašeho života, pak je velmi pravděpodobné, že některá z vašich čaker není v harmonii a je uzavřená a blokovaná. 

0 - Čakra nohou

1 - Kořenová čakra

2 - Sakrální čakra

3 - Solar plexus

4 - Srdeční čakra

5 - Krční čakra

6 - Ajna -  třetí oko

7 - Korunová čakra

 

Funkce jednotlivých čaker:

 

Čakra nohou

Méně známá čakra nohou vás podporuje na vaší cestě. Je spodní částí kořenové čakry a je-li uzavřená a neaktivní, pak máte těžkosti s manifestací svých snů a cílů. Nejste si sebou jisti a nemáte dostatčnou motivaci k uskutečnění svých snů. 

Posílení a aktivací této nulté čakry, která tvoří spodní část vaší kořenové čakry, vám dodá sílu a přesvědčení, abyste tak mohli jít za svými sny. Dokážete se lépe soustředit. Jdete po své vlastní cestě.

 

feet

 

Kořenová čakra 

Kořenová čakra1, která je umístěna na konci páteře, ovlivňuje vaše peníze, kariéru a všechny vaše základní lidské
potřeby. 


Uzavřená kořenová čakra
způsobuje neustálé problémy s penězi, vaše kariéra se neodvíjí směrem, kterým byste si přáli. Strachy týkající se nedostatku peněz a obavy, že nedokáete uživit sebe nebo svoji rodinu naznačují nedostatečně rozvinutou kořenovou čakru. Často s ní souvisí i problémy s tělesnou váhou.

Pokud jste spokojení se svým zaměstnáním, pak je vaše kořenová čakra silná a aktivní. Víte, jak se starat o své peníze, máte jich více než potřebujete a dokážete si nejenom život užívat, ale také spořit. Cítíte se milováni a přijati, přijímáte a milujete i sami sebe.

 

1800232_10152092436834681_1513161836_n

 

Sakrální čakra 

Sakrální čakra2 je umístěna v podbřišku a souvisí s naší sexualitou a intimitou. 

Je-li sakrální čakra zablokovaná, vnímáte sex a intimitu jako něco špatného až nečistého. Do milování s partnerem nebo partnerkou se často nutíte, jen abyste ho (jí) potěšili. Sami si milování s partnerem neužíváte a vyhýbáte se mu. 

Naopak, pokud je pro vás intimita a milování příjemné a potěšující, pak je vaše sakrální čakra otevřená a aktivní. Při milování zažíváte orgasmus a intimita je pro vás důležitá, nejenom jako způsob potěšení partnera, ale i sami sebe. Přitahujete ty správné partnery, kteří vás milují a respektují vás a ve svém těle se cítíte spokojení a atraktivní. Svoji atraktivitu nevnímáte jako nutnost proto, aby vás partner miloval, ale jako vaši přirozenost.

 

couple making love

 

Čakra solar plexu 

Solar plexus je centrem vaší síly a moci a najdete jej nad vaším pupíkem. 3

 

Nedostatek sebevědomí a víry v sebe naznačují disharmonii solar plexu. Pocity nejsem dost dobrá(ý) jsou velmi častým znakem nedostatečně aktivní čakry solar plexu. Jste nerozhodní a váháte nad důležitými životními kroky. Často se cítíte bez síly. Tímto centrem velmi často odchází naše síla k druhým lidem, následně se cítíme oslabení a nedostateční.

Je-li váš solar plexus silný a aktivní, cítíte se silní a sebevědomí. Nebojíte se říkat svoji pravdu a vyjádřit tak to, co máte na srdci. Stejně tak podporujete druhé, aby se za sebe postavili, kdy je to zapotřebí. Vyzařujete charisma, které je přitažlivé pro vaše okolí a lidé často obdivují vaši sílu a sebejistotu. Umíte se navracet k sobě a své vnitřní síle.

selfconfidence

Srdeční čakra 

Srdeční čakru najdete v oblasti vašeho fyzického srdce a souvisí s ní všechny naše vztahy (osobní i profesní), ale i vztah sám k sobě. Sebeláska je nejvyšší formou lásky, která celkově změní váš život.  4

Uzavřená a oslabená srdeční čakra. Vaše vztahy s lidmi nejsou harmonické, jako byste si vždy po nějaké době podřízli větev. Váš zpočátku harmonický vztah začíná mít první trhliny díky vašemu vzteku, nedostatku úcty k sobě samé(mu), vaše pocity nedostatečnosti vedou v žárlivost, která vyústí v problematický a nezdravý vztah s vaším partnerem nebo partnerkou. Neustálý strach ze ztráty partnera nebo jiného blízkého člověka a potřeba druhé měnit a ovládat značí nedostatečně aktivní srdeční čakru.

Silná a aktivní srdeční čakra znamená harmonické a kvalitní mezilidské vztahy. Je-li vaše čtvrtá čakra v harmonii, zažíváte i harmonické vztahy, ale také si vážíte a respektujete sami sebe. Přijímáte se plně a bezpodmínečně. Jakmile člověk dokáže přijímat sám sebe takového, jaký je, pak je pro něj snazší přijímat i druhé lidi a milovat je bezpodnímečně. Nemá potřebu je měnit, ale miluje je takové, jací jsou. Nepotřebuje na ně žárlit, protože cítí vnitřní hodnotu a miluje se tak, že nepotřebuje druhého ovládat a měnit.

 

hearts

 

Krční čakra 

5Krční čakra je ve vašem krku a otevírá kuželovitě směrem ven. Týká se jí veškerá naše komunikace s okolím. Ovlivňuje naši schopnost vyjadřovat se.

Uzavřená krční čakra způsobuje problémy s komunikací. Člověk se nedovede vyjádřit, bojí se říkat svoji pravdu a má strach mluvit veřejně. 

Naopak otevřená čakra podporuji naše sebevědomí, dovedeme se za sebe postavit a vyjádřit své potřeby a přání. Ovlivňuje také melodii našeho hlasu, který se tak stává příjemnějším pro lidi, se kterými mluvíme.

 

minions-363019_1280

Ajna - 3. oko

6Třetí oko - Ajna, je centrem vaší intuice a najdete jej uprostřed čela. Díky třetímu oku se můžete napojit na druhé lidi a předat jim pomocí své mysli jakoukoli zprávu. Schopnost telepatie má každý člověk.

Váš vnitřní navigační systém je neaktivní, je-li vaše Ajna uzavřená. Jste nejistí při důležitých životních rozhodnutí. Neznáte své životní poslání a někdy máte pocit, jako byste bloudili. Trpíte bolestmi hlavy. 

Vaše centrum intuice je otevřené a aktivní, když máte pocit, že víte naprosto přesně, co udělat. Vaše životní kroky jsou plynulé a jsou vám předem jasné. Následujete své volání a víte, co jste sem přišli splnit, co je vaším životním posláním. Svoji budoucnost a svůj účel tady na Zemi vidíte tak jasně, že se na vás často obrací i jiní lidé, cítí vaši sílu a rozhodnost, což je pro ně přitažlivé.

 

third eye

Korunová čakra 

7Korunová čakra se nachází na temeni vaší hlavy a souvisí s naším napojením na zdroj (Vesmír, Boha). Je to
spirituální centrum, díky kterému jsme napojeni na supervědomí (Boha, Vesmír).

Vaše korunová čakra je v disharmonii a je uzavřená, když se cítíte osamoceni. Necítíte spojení se svým vyšším já, nejste napojeni na Vesmír, Boha a někdy dokonce cítíte hněv vůči Bohu, Vesmíru, protože máte pocit, že vám neplní vaše přání a vy jste na všechno sami. 

Korunová čakra je otevřená a aktivní, pokud cítíte své spojení se svým vyšším já a se zdrojem (Vesmír, Bůh). Cítíte se v bezpečí a vnímáte tu lásku a podporu celého Vesmíru. Jak byste věděli, že za vámi vždy stojí a splní vám jakékoli přání. Věříte v tuto mocnou energii a věříte sami v sebe a své schopnosti manifestovat si, vše co chcete. Dokážete se vzdát kontroly a přenechat splnění svých přání na této vesmírné energii.

 

spirituality