Principy hojnosti

koučinkový program, ve kterém se naučíte,
jak snadno nastavit své podvědomí
na hojnost a bohatství 

N O V Ý  K U R Z od 18.10.2018!

KURZ PRÁVĚ PROBÍHÁ

Co Vám neřekli o penězích a hojnosti? 

 

Jak se holka, která od 14 let chodila na brigády a vždycky měla hluboko do kapsy dostala k

 

6ti místnému měsíčnímu výdělku?

 

Vím, co si asi teď říkáte.

No jo, ona to dokázala, měla štěstí, ale co já. Moje situace je úplně jiná a mnohem těžší než ta její.

Ukážu Vám, jak na to! Ale to rozhodnutí musíte udělat sami.

 

PENÍZE jsou energie,
která k Vám chce proudit.
Chcete to i Vy?

N O V Ý   K U R Z!

Začínáme 18.10.2018, 19.00 - 20.30h!

6 týdnů k prosperitě

Věděli jste, že Vaše finanční situace
nezávisí na vnějších faktorech,
ale na vnitřním nastavení?

Nepropásněte tuto šanci stát se přirozeným

magnetem na HOJNOST PENĚZ, LÁSKY, HARMONIE.

 

Zbývá už jen pár volných míst a startujeme už za necelý týden. 

 

Navíc Vám věnuji svůj čas, abych Vás vedla osobně na Vaší cestě k FINANČÍ SVOBODĚ.

 

Je alespoň jedna odpověď na otázky níže ANO? 

 

 • Sabotujete svůj úspěch v oblasti peněz a hojnosti?
 • Máte pocit, že jen platíte účty a žijete od výplaty k výplatě?
 • Nevíte, jak a co změnit, abyste konečně cítili svobodu dělat co chcete a kdy chcete?
 • Trápí Vás, že nemůžete žít v klidu alespoň pár dní a vědět, že je o Vás postaráno?
 • Necítíte se v bezpečí?
 • Jste nešťastní, že svým dětem a rodině nemůžete dopřát život, jaký si zaslouží?
 • Cítíte, že Vás zaměstnání už nenaplňuje a přináší Vám pocit neuspokojení?
 • Máte pocit, že se nemůžete dočkat, až skončí další pracovní den?
 • Patříte mezi lidi, kteří přesně neví, co by chtěli dělat, a to Vás drží na místě?

Co kdybyste věděli, že za pár týdnů tohle trápení skončí? Zažijete transformaci v oblasti peněz a hojnosti.

 ... a Váš život už nikdy nebude jako dřív.

Protože bude mnohem LEPŠÍ.

 

Jak Vás program obohatí?

 • Odstranění bloků
  Možná právě Vy sabotujete svůj vlastní úspěch a ani o tom nevíte. Zbytečně tak marníte svůj potenciál. Podíváme se na možné bloky, které Vám brání uspět
 • Správné naprogramování mysli
  Když nevíte, jak svoji mysl správně naprogramovat, pak Vám utíkají příležitosti a hojnost se Vám vyhýbá obloukem. Společně nastavíme Vaše podvědomí na úspěch
 • Zdroj hojnosti
  Možná se i Vy domníváte, že peníze a hojnost přicházejí zvenku - od jiných lidí. A právě proto se možná odsuzujete k neúspěchu. To je velká škoda. Zažehneme zdroj hojnosti, který se ukrývá ve Vašem nitru
 • Vztah k penězům
  Patříte mezi lidi, kteří s penězi nemají vytvořený vztah? Pak Vaše energie peníze a hojnost zbytečně odpuzuje. Vytvoříte si s penězi nový vztah, tak aby k Vám mohly začít proudit s lehkostí
 • Finanční termostat
  Je pravděpodobné, že ani nevíte o existenci finančního termostatu, jehož nesprávné nastavení Vám neumožňuje přitáhnout si částku, která Vám zajistí svobodu a klid. Nastavíte si svůj finanční termostat tak, aby pro Vás pracoval

Co díky programu získáte?

 • Objevíte a probudíte svůj vnitřní ZDROJ HOJNOSTI, který k Vám bude peníze a hojnost PŘITAHOVAT.
 • Dozvíte se více o principech hojnosti, jejichž znalost ve Vás vytvoří Váš vlastní vnitřní bankomat a zdroj příležitostí.
 • Dostanete návod, jak během 6ti týdnů přeprogramovat své podvědomí na HOJNOST A ÚSPĚCH.
 • Díky tomuto programu se otevřete hojnosti i Vy a začnete svůj život ŽÍT!

Všechno, co potřebujete, je napojit se na zdroj hojnosti uvnitř Vás samotných. Naučím Vás, jak se s tímto zdrojem spojit.

 Peníze a hojnost tu jsou pro všechny.
I pro Vás. JSTE PŘIPRAVENI?

Zpětná vazba z kurzu:

Úžasná paní Paclíková, chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný kurz Principy hojnosti. Všechno jsem svědomitě dodržovala, až jsem samu sebe překvapila. Bylo to naprosto úžasné. Mám teď takový vnitřní klid. Nevím, jak to mám popsat, jako bych byla úplná. Předtím mi jakoby něco chybělo. Od 3/4 kurzu jsem k sobě začala přitahovat milé lidi, krásné zážitky a okolnosti. Nejvíc mi dal kurz vědomí toho, že když náhodou není příval peněz nebo hojnosti, zase se to obrátí k lepšímu. A je to opravdu pravda. Dříve jsem viděla v nějaké špatné události konec světa. Byla jsem ze všeho smutná. A teď zvládám všechny špatné situace mnohem lépe. Ono je to možná i tím, že jich je daleko méně. Občas mi jen přijde, že mi Vesmír dává zkoušku, kolik toho vydržím :D. Dříve jsem byla hrozně lítostivá a pořád jsem plakala a teď pláču pouze z radosti u dojemného filmu. Budu i nadále meditovat. Protože ty věty jsou naprosto úžasné. Jsem v zákonu přitažlivosti na začátku, takže se opět ke kurzu co nevidět vrátím. A až si zase našetřím peníze, určitě si koupím další. Jste skvělá! Bylo mi ctí.
Adéla
Musím přiznat, že do kurzu jsem se přihlásila bez nějakých větších očekávání. Hlavní důvod byl ten, že jsem dlouhou dobu pracovala na oblasti vztahů a protože se ne vždy úplně dařilo, chtěla jsem se chvíli soustředit na něco jiného. Dnes vím, jak skvělé rozhodnutí to bylo, protože šlo pro mě o doslova přelomový kurz. Zažila jsem během něho velmi silné napojení na sebe samu, doslova jsem objevila ten zdroj ukrytý ve mně. Pocítila jsem celým svým tělem, že já jsem opravdu ten tvůrce svého života, a to s sebou nese naprosto úžasný pocit svobody :-). Dnes, několik měsíců po skončení kurzu, už pozoruji i hmatatelné změny ve vnějším světě. Nejde jen o hojnost peněz, i když i v této oblasti neustále dochází ke zlepšení. Jde ale také například o hojnost příležitostí, které se na mě najednou hrnou ze všech stran. No a v neposlední řadě mi kurz nakonec hodně pomohl i v té vztahové oblasti a to především proto, že jsem si během něho dala za cíl zapracovat na "hojnosti sebelásky". Opravdu najednou vidím a hlavně cítím hojnost všude kolem sebe, ale především uvnitř sebe. Také dokážu mnohem jednodušeji zvládat (a ovlivňovat 🙂 ) různé každodenní situace, protože jsem se naučila vyvolat si pocit "napojení na svůj vnitřní zdroj" víceméně kdykoliv a bez potřeby nějaké dlouhé meditace. Opravdu si troufnu říct, že tento kurz znamenal v mém životě mezník a jsem dnes neuvěřitelně šťastná, že jsem do toho tenkrát šla.
Martina

DÁREK navíc

Jako dárek získáte půl hodiny mého času jenom pro Vás. 

Co je to hojnost?
Co pro Vás znamená?

Jakmile se naučíte a začnete používat
Zákon hojnosti, budete:

 • ve svém životě zažívat novou naději a vášeň;
 • rozumět, jak jste si přitáhli současnou situaci a co můžete udělat, abyste ji změnili;
 • ujasníte si, co chcete v tomto světě kreativně vyjádřit, dělat;
 • naučíte se kroky, které vás budou posouvat směrem k vašim snům
 • do svého života přitahovat hojnost s lehkostí a zábavou
 • naučíte se spouštět zdroj své hojnosti uvnitř

Hojnost je definována
jako NEOMEZENÝ ZDROJ všeho

Pro mne hojnost znamená možnost
dělat co chci a kdy chci.

Jako plná míra nekonečného dobra. Přemýšlíte o hojnosti jako o penězích, lásce, úspěchu, prosperitě, radosti, svobodě nebo bohatství? Hojnost je spojena se všemi těmito věcmi a dokonce i více.

Exisují principy hojnosti, které když se naučíme a začneme používat, nás osvobodí od nedostatku a omezení. Během tohoto 6ti týdenního koučinkového programu vás všechny tyto principy naučím.

Možná vás hned napadne, že platit tolik peněz prostě nemůžete a nebo dokonce nechcete.

Kolik stojí Váš život a Vaše štěstí? Spočtěte si své výdaje za nepodstatné věci jako je neomezený tarif na telefon, nejnovější model iPhonu a nebo dokonce výdaje na cigarety a jiné naprosto zbytečné věci, které vašemu životu moc nepomáhají.

Jak moc si vážíte sami sebe a své budoucnosti?

Stojí to za to? Je 1.000Kč za téměř dvě hodiny plné informací a cvičení, které změní Vaše finanční naprogramování opravdu tolik? A nebo je to jen další limitující přesvědčení, které předurčuje Váš omezený životní standard?

 

Musím vás zklamat, ale Váš život se nezmění sám od sebe. Zkoušela jsem to před lety a můžu Vám říci nestalo se nic, dokud jsem se nezvedla a nešla tomu štěstí naproti. 

 

Největší riziko, které můžete v životě podstoupit je, když zůstanete na místě a přestanete se hýbat směrem ke své vizi vysněného života. Lidé si často myslí, že zákon přitažlivosti je něco jako Bůh, tedy si budou něco přát a mávnutím kouzelné hůlky jim přistane ferarri na dvoře před domem. Hmm, bohužel takto to nefunguje. 

 

Váš mozek a přesněji podvědomí jsou naprogramovány určitým směrem a když se podíváte na svůj život, jak vypadá v tuto chvíli, tak hned víte, na co je Vaše podvědomí naprogramováno. Když chcete tento program změnit, pak je potřeba udělat k tomu potřebnou vnitřní práci, bez ní se nezmění vůbec nic a Vaše podvědomí určuje, zda budete zažívat to, co dosud se stejným programem, který máte často několik desítek let a nebo ten program přeinstalujete a Vaše okolnosti a život se začnou měnit tím směrem, ktkerým chcete v životě jít a kam chcete směřovat.

Proto udělat ten krok a vkročit do programu, který Vám změní život, je menší risk a ztráta času, než zůstat na místě a nedělat nic.

 

A proč se učit zrovna ode mně?

Protože já sama pocházím z rodiny, kde se řešilo, jestli se koupí jogurt a nebo trocha salámu a nebo je to zbytečnost, kterou nepotřebujeme. A nebo proto, že jsem měla brigády už od 14ti let, abych si mohla koupit džíny a žvýkačky, protože rodiče by mi nekoupili hovadinu, na kterou přeci nejsou peníze. A nebo proto, že jsem během dvou let zvýšila svůj příjem čtyřnásobně a ještě před pár lety bych se rozpačitě rozezmála, kdyby někdo takovou částku přede mnou jenom vyslovil.

 

 

Přihlašte se včas!

Lekce budou probíhat...

 • Každý čtvrtek večer od 19:00 hodin (cca 1,5-2h)
 • Termíny: 18.10.,25.10., 1.11., 8.11., 15.11. a poslední hodina proběhne 22.11.2018
 • K telekonferenci se připojíte přes konferenční číslo (pevná linka v ČR, případně i možnost připojení přes pevnou linku v zahraničí, pokud nebydlíte v ČR)