Spojte se se svým dvojčetem (dvouplamenem)

 Je to jednodušší, než jste si mysleli.
Vztahy dvojčat nemusí být bolestivé.

Tato doba, ve které se právě nacházíme, přeje dvojčatům a jejich setkávání. Setkat se a spojit mohou ale pouze ta dvojčata, která jsou na to energeticky připravená.

Chci se s vámi podělit o to, proč je spojení dvojčat důležité a jak se připravit na jejich příchod ve fyzickém světě, aby bylo vaše setkání příjemné.

  • Co to vlastně znamená mít dvojče? Kdo je ta naše druhá polovina a proč dvojčata existují? Co je jejich přínosem? Máte i vy svoje vlastní dvojče?
  • Jak se se svým dvojčetem setkáte ve fyzickém světě? A co když jste ho již potkali a on před vámi nyní utíká?
  • Chcete se naučit jednoduchou techniku čištění své energie, při které se napojíte na zdroj vesmírné energie?
  • A jak si vytvořit ten ideální vztah se svým dvojčetem tak, abyste dosáhli harmonického spojení nejenom na úrovni vašich duší, ale také harmonie v tomto fyzickém světě?

Možná si i vy pokládáte tyto otázky a rádi byste se připravili na příchod svého dvojčete. Proto jsem pro vás připravila meditaci Láska dvojčat shledání. A přidala jsem krátký eBook, ve kterém shrnuji ty nejdůležitější informace o tom, proč dvojčata existují a jaký význam mají.

Vztah s vaším dvojčetem nemusí být plný utrpení a bolesti. Tomu všemu se dá snadno vyhnout. Jste tvůrcem svého života a o své budoucnosti rozhodujete jen vy. Už nenecháte náhodě ani nikomu jinému, aby vytvářel život, který nechcete.

Co získáte navíc?

Naučíte se snadnou techniku, jak se napojit na zdroj všeho, co existuje a jak díky této vesmírné energii čistit svoji vlastní, a tím i společnou energii se svým dvojčetem. Vaše spojení pak ve fyzickém světě bude 100 % úspěšné.

Setkání se svým dvojčetem je nyní snadnější,
než jste si mysleli

Dvojčata se nyní setkávají mnohem více, než kdy dříve. Tak, jak se energie Země posouvá do vyšších dimenzí, tak se více lidí, než kdy dříve probouzí, aby se setkali a spojili se svými dvojčaty.

Abyste urychlili své setkání a hlavně aby toto spojení bylo příjemné a trvalo, pak stačí, když se na něj energticky připravíte. 

Co na vás čeká?

Meditace Láska dvojčat shledání

Vedenou meditaci, díky které se spojíte se svým budoucím ideálním vztahem se svým dvojčetem a budete se tak připravovat na vaše setkání.

Technika spojení se zdrojem

Získáte nahrávku techniky čištění energie díky spojení se zdrojem veškeré energie, která existuje v našem Vesmíru

eBook Láska dvojčat

ebook o dvojčatech. Kdo jsou dvojčata a proč je jejich spojení důležité. Co dělat, když jedno dvojče utíká.

Nástroje

Získáte také nástroje na čištění negativní energie, která vám může bránit ve spojení se svým dvojčetem.

Tyto informace a meditace
jsou pro vás, pokud...

  • Jste se se svým dvojčetem již setkali, ale váš vztah nebyl harmonický.
  • Vy nebo vaše dvojče ze vztahu utíkáte (tzv.runner).
  • Cítíte, že tam někde existuje vaše druhá půlka, ale zatím jste se nikdy nesetkali.
  • Chcete se naučit spojovat se zdrojem, abyste vyčistili vaši energii.
  • Cítíte negativní energii a zajímají vás další techniky, které vám pomohou cítit se lépe.
  • Zajímáte se o téma dvojčat a chcete se o nich dozvědět víc.

Teď je ten správný okamžik, kdy se můžete spojit se svojí druhou půlkou. Naše Země se přesouvá do vyšších dimenzí a potřebuje k tomu pozitivní energii a lásku dvojčat. Proto setkávání a spojování dvojčat bude čím dál tím častější.

Ale k vašemu harmonickému spojení se svým dvojčetem může dojít pouze pokud budete energeticky připraveni. V opačném případě by vaše setkání nebylo příjemné a spíše by vám ublížilo.

Na následující stránce vyplňte své údaje. Zaplatit můžete bankovním převodem nebo platební kartou. Přístupy k meditaci a eBooku vám přijdou na vámi uvedenou emailovou adresu ihned po připsání platby.

Ing. Eva Paclíková

Life & Success Coach
Jsem kvalifikovanou profesionální koučkou úspěchu a dosud jedinou certifikovanou koučkou zákona přitažlivosti v České republice. Mým posláním je ukázat nejenom ženám, ale i mužům jejich vnitřní krásu a sílu. Mým snem je probudit v lidech jejich nepoznané schopnosti tvořit si svůj vlastní život. Svoji mezinárodní kvalifikaci jsem získala u Christy Whitman a její Quantum Success Coaching Academy (QSCA) mi změnila život o 180 stupňů. Naučila jsem se být tou ženou, která vědomě vytváří svoji budoucnost, a proto je mým snem naučit i ostatní lidi, jak si vytvářet svoji vlastní budoucnost. Jsem autorkou online programu pro ženy Bohyně lásky, vedu skupinové koučinky, a také se věnuji klientům během individuálních koučinků. Především pomáhám lidem s jejich partnerskými a mezilidskými vztahy.