Vesmír má rád
rozhodnost a akci

Co je psáno, to je dáno.

Možná vás to překvapí, ale úspěch není pouze pro hrstku vyvolených.

Zažívat jej můžete i vy! Ale musíte pro to něco udělat.

 • Nemáte zdání, jak se odrazit od toho pomyslného dna?
 • Nevíte, jak začít měnit směr svého života?
 • Nechcete být na své cestě sami?
 • Anebo jen hledáte způsob, jak svůj dosavadní úspěch znásobit?

Pak jste tu správně.

Připravila jsem pro vás deník, který vás povede od jednoho úspěchu ke druhému.

Deník úspěchů

Život nepočká. Proto začněte hned dnes vytvářet ten život, o kterém jste dosud jenom snili. Dlouhá cesta začíná vždycky prvním krokem. Když vy uděláte ten první krok, pak se já skrz deník úspěchů přidám k vám na té druhé straně mostu a povedu vás do bezpečných vod změny. 

Čím více se zaměříte tím správným směrem, tím víc vás podpoří celý vesmír tak, abyste brzy došli do cíle, který jste si vytyčili. Jenže nejdřív si musíte ujasnit, čeho přesně chcete dosáhnout.

Deník úspěchů vám pomůže začít měnit směr a vydat se tam, kde můžete zažívat pocit vnitřního štěstí a naplnění.

Úspěch není nic jiného
než stav mysli.

Nikdy jej nedosáhnete tam venku, pokud ho
necítíte uvnitř.

Stejně tak jako se před každou cestou musíte připravit, abyste nezabloudili a přibalit si mapu nebo plán, tak i deník úspěchů je nezbytnou součástí vaší životní cesty. Pak se totiž můžete na svůj úspěch připravit. Navíc stejně tak jako potřebujete mapu na cestu, kterou neznáte, tak i deník úspěchů vám pomůže nastavit si své sny a cíle, abyste pak mohli oslavovat úspěch za úspěchem.

Budete-li dobře připraveni, pak se vše ostatní zorganizuje tak, abyste dosáhli přesně toho, po čem tolik toužíte.

Vesmír vás na vaší cestě podpoří.

Samo od sebe se to ale nestane. Vše kolem vás je tvořeno energií a aby se něco stalo, musíte určitou energii vynaložit. Jenom tak se vaše energie může přeměnit ve hmotu, které se budete moci brzy dotknout.

Vše začíná uvnitř nás. Dokud nezměníte své vnitřní nastavení, nemůže se váš život začít měnit a vy zůstanete tam, kde jste byli doposud.

Deník úspěchů je přímo pro vás. Díky velmi jednoduchým, přesto silným cvičením, která používám i při individuálním koučinku, vám deník úspěchů pomůže nastartovat váš život na úspěch. Je uspořádán tak, abyste mohli začít kdykoli. Třeba hned zítra. Můžete jej koupit pro sebe a nebo třeba kamaráda nebo kamarádku.

Deník úspěchů je pro každého,
kdo chce žít jinak. Lépe než dosud.

Co díky Deníku úspěchů získáte?

 • Ujasníte si své sny a cíle.
 • Začnete se zaměřovat na to, co je pro vás v životě důležité.
 • Naučíte se měnit svoji energii a zaměření.
 • Získáte nový způsob, jak začít každý týden tak, aby byl podle vašich představ.
 • Své srdce začnete otevírat tomu, co v životě milujete.
 • Probudíte v sobě vnitřní pocit štěstí a spokojenosti.
 • Naučíte se relaxovat a dopřávat si čas pro sebe. Ten je pro šťastný život moc důležitý. Deník vám pomůže, abyste si čas se sebou doslova užívali.

Začněte se zaměřovat správně

 • Začněte hned
  Ten nejlepší okamžik v životě je TEĎ. Nečekejte až na příští rok, ale začněte třeba hned zítra. Život nepočká.
 • Ujasněte si své cíle
  Sepište si všechny své sny a cíle, abyste se k nim mohli kdykoli vracet. Když nevíte, co chcete, pak to nemůže vědět ani vesmír.
 • Vyzařujte lásku
  Začněte se zaměřovat na to, co vás v životě těší a co vás dělá opravdu šťastnými. Jenom tak můžete cítit vnitřní pocit lásky a štěstí. A to co vyzařujeme zevnitř, to se k nám vrací zpátky.
 • Učte se od úspěšných
  Nastavte si každý týden tak, jak to dělají úspěšní lidé. Nenechávejte svůj život náhodě. Nepřipravenost je zárukou neúspěchu.
 • Denní fokus
  Udělejte si každý den čas na sebe a sepište si to nejdůležitější. Vděčnost je velmi silná a posune vás blíže ke svým snům. Na co se zaměříte, to roste, proto se podíváte i na to, co se ten den povedlo.
 • Ohlédněte se zpátky
  Zhodnoťte uplynulý měsíc a sepište si všechny vhledy, které vás napadnou. Probuďte svoji kreativitu a jestli se vám nechce psát, své myšlenky si namalujte. Napadá vás, co byste příští měsíc rádi změnili? Napište si to.
 • Povedu Vás krok za krokem
  V deníku najdete několik stránek, na kterých vás provedu jednotlivými cvičeními a jejich významem. Budete tak přesně vědět, co dělat a jak, aby byl váš úspěch zaručen.

Vhodný dárek
pro sebe i pro své blízké.

Co říkají ti, kteří již deník mají?

Jak tyto reference ověřujeme ZDE

Z deníku jsem čím dál tím víc nadšená. Používám ho zatím jen pár dní, ale už teď se na každý den tak nějak víc těším. Skoro jako bych měla pocit, že mě deník sám o sobě vlastně "pochválí" pokaždé, když vyplním nějakou kolonku tak, jak je plánovaná :-). Jsem člověk, který už poznal sílu vděčnosti a zaměřování se na úspěch a svým způsobem to už provádím tak nějak automaticky, ale k tomu, abych si každý den vzala tužku a něco si zapsala, mi bohužel trošku chybí disciplína. S deníkem jsem si ale opět ověřila, že v klidu si sednout, vše si zapsat a věnovat vděčnosti a úspěchům takovou každodenní "rituální chvilku" má prostě ohromnou sílu a stojí to za to. A protože nedopustím, aby některá z kolonek zůstala prázdná, mám tímto na sebe na celý rok "bič" a za to Vám moc děkuji. Další věc, ze které jsem nadšená, je psaní týdenních scénářů - za tento nápad Vás budu asi oslavovat do konce života, protože už teď vím, že to je něco úžasného. Člověk si tím může nejen hodně zjednodušit život, ale také posílit svou víru v zákon přitažlivosti. No, co ještě dodat, díky deníku už teď vím, kde budu za rok, že se mi podaří dosáhnout všech mých nemalých cílů a že deník bude na této cestě mým parťákem. Následující rok bude prostě úžasný. A co víc, rodí se mi v hlavě myšlenka, co by možná některé z mých kamarádek a možná i blízkých mohli obdržet pod stromeček, protože jsem přesvědčená o tom, že deník může být skvělým pomocníkem nejen lidem, kteří se zákonem přitažlivosti mají zkušenosti, ale i těm, kteří v tyto věci zase tak moc nevěří a nebo jsou někde v začátcích. Sílu vděčnosti musí pocítit určitě každý a kdo ví, třeba to někoho podpoří v rozhodnutí změnit svůj život opravdu od základů. Takže ještě jednou Vám strašně strašně moc děkuji za to, že tady se mnou minimálně prostřednictvím deníku budete celý příští rok a budete mě každodenně podporovat na mé cestě za tím stát se lepším člověkem, silnější ženou a dosáhnutím všeho toho, po čem toužím.
Martina Ch., Praha
Papírové diáře jsem opustila někdy kolem roku 2010. Potřebovala jsem být propojená on-line a přepisovat jednání a úkoly do 3 dalších diářů v kanceláři mě opravdu nebavilo. Poslední dobou mi ale začal chybět prostor na úplně obyčejné denní poznámky, postřehy, záměry, vize. Zkrátka něco víc než si na konkrétní hodinu napsat výslech klienta u vyšetřovatele. Koupila jsem si obyčejný blok a začala se rozhlížet, jestli nejsou i další možnosti. A úplně „náhodou“ mi přišel do cesty „Můj deník úspěchů“. A bylo jasno. Nejspíš by mi stačila už jen ta nádherná obálka. Za mě v zelené, mé děti si zamilovali červenou. Mám ráda úspěch, inspiruji se úspěšnými lidmi. A teď můžu každý den, každý měsíc plánovat úspěchy své vlastní. A jít den po dni k jejich dosažení a nechat se jemně vést. A co je úplně nejlepší? Že jsem mohla začít hned. Nečekat na prvního ledna, nečekat na nový rok. Vím jistě, že zápisky v poslední části deníku „Ohlédnutí za uplynulým rokem“ budou přesně o tom, co jsem si vysnila. Ať se i vaše sny plní. 🙂
JUDr. Monika Bakešováprávní průvodkyně s.r.o. a podnikatelů, www.monikabakesova.cz
Krásný den, milá Evo, dnes mi přišel poštou Váš deník úspěchů. Chci Vám touto cestou za jeho vytvoření moc poděkovat:-). Pro mě je tento zelený deník již třetí, který od Vás mám. Díky Vám jsem si zvykla, krásně plánovat své týdny. Velice mi pomáhá, když mě čeká nějaká nepříjemná věc, že si ji přepíši na pozitivní a pak si to 3x přečtu. Každý den si pak večer v posteli vzpomínám na celý den, a zapisuji co mi udělalo radost, co byl úspěch. Někdy jich mám deset, jindy nemohu vymyslet tři, ale to je asi normální. Večerní psaní mi pomáhá myslet na pěkné a pozitivní věci před usnutím. Také si opakuji afirmace a vděčnost. Dříve jsem v posteli přemítala hlavně nad tím, co je špatné a negativní. Naučila jste mě se na svět dívat jiným pohledem, pochopit, že si vytváříme svoji realitu podle svého myšlení. Je pravda, že mám oblasti, na kterých musím ještě zapracovat, ale vcelku žiji pozitivní život plný vděčnosti! Ještě jednou Vám moc děkuji:-).
Iva G.

Pokud vás deník zaujal, mám pro vás skvělou nabídku. Deník si můžete pořídit v jednom balíčku s knihou Alfa bohyně a získat tak slevu. Deník sám o sobě má hodnotu 319 Kč.

Balíček Deník úspěchů + kniha Alfa bohyně

Balíček knihy a deníku za pouhých 498,- Kč + poštovné a balné. Deník si samozřejmě můžete zakoupit i zvlášť, bez knihy. Pak vás deník vyjde na 319,- Kč + poštovné a balné. To je necelá 1,-Kč na den. Jak moc si ceníte svého života a jak moc chcete změnu? Stojí to za to? Úspěch je stavem mysli, úspěch je uvnitř vás.

Pokud již knihu máte, můžete obdarovat někoho ze svých blízkých a potěšit tak nejenom sebe, ale i někoho, na kom vám skutečně záleží.

Proč tato skvělá nabídka zrovna nyní? Protože je to přesně rok, co spatřila kniha Alfa bohyně světlo tohoto světa, a tak jsem k jejímu výročí připravila deník, který vás povede na vaší cestě k ÚSPĚCHU.

Ve dvou se to totiž vždycky lépe táhne.

Proč je deník zelený?

Žijeme v době, kdy se mnoha lidem otevírá srdeční čakra, což je moc dobře. Kde je láska, tam není strach. Jelikož srdeční čakra má nádhernou zelenou barvu smaragdu, rozhodla jsem se právě pro tuto barvu, aby vás deník nejenom podpořil na vaší cestě k úspěchu, ale také vám pohled na jeho nádhernou zelenou barvu smaragdu pomáhal otevírat a harmonizovat vaši srdeční čakru.

Deník nabízím také v rubínově červené barvě, která je typická pro kořenovou čakru. Jestliže tuto barvu preferujete, klikněte sem >>, kde si můžete červený deník objednat.

Také je k dispozici anglická verze deníku, třeba pro vaše přátele, kterou si můžete zakoupit na této stránce >>

 

Sdílejte Deník úspěchů se svými přáteli:

Možná vás napadají otázky...

Kdy se můžu na svůj deník (a knihu) těšit?

Deníky i s knihou budou zasílány do dvou týdnů od zaplacení objednávky.

Nemám možnost platit převodem z bankovního účtu. Mohu zaplatit složenkou?

Samozřejmě. Ne každý má online bankovnictví nebo platební kartu. Stačí vyplnit objednávku, do emailu vám přijde zálohová faktura, na které najdete číslo bankovního účtu, kód banky a variabilní symbol vaší objednávky. Na poště vyplníte složenku a ujistíte se, že jste vyplnili i variabilní symbol (VS), aby se vaše platba spárovala s objednávkou. Pro email s fakturou, prosím, zkontrolujte i spam a složku hromadné. Někdy se zde zatoulají a byla by škoda o tuto výjimečnou nabídku přijít.

Mohu si deník objednat, i když jsem ze Slovenska, bydlím v jiné zemi EU?

Deník i knihy zasíláme po celé EU. V případě objednávky mimo ČR, je částka za poštovné a balné ve výši 5 EUR. Nezapomeňte vyplnit přesně svoji adresu, aby se deník (a kniha) někam nezatoulaly.

Proč bych si měla objednat deník v balíčku i s knihou?

Není to podmínka, ale kniha vás inspiruje a pomůže vám pochopit mnohé nejenom o sobě a své mysli, ale také o Vesmíru, ve kterém žijeme. Navíc v předprodeji je tento balíček velmi výhodný a podobná nabídka se již nebude opakovat.

Napadají Vás další otázky?
Napište nám na info@evapaclikova.com, odpovíme Vám co nejdříve.